Riks
Syd
Slider

Mustangträffar i syd inställda

Hej alla glada Mustangentusiaster i onsdags (15/4) hade vi en liten chikosträff i Eslöv, en så att säga spontanträff som kommer att fortsätta jämna onsdagar kl.18.00 framöver eller så länge smittskyddet tillåter. Alla medlemmar som dök upp ska ha en stor eloge som respekterade varandra med tanke på Corona. KLUBBENS ÖVRIGA TRÄFFAR I ÅR ÄR TYVÄRR INSTÄLLDA så även Bilmånssons träff i Halmstad, nu på Lördag då läget fortfarande är ovisst vad gäller Coronaviruset.

MEN håll ögonen öppna på kalendern och vår facebooksida (classic mustang club sweden syd) spontana träffar kan dyka upp! kanske även dom ordinarie träffarna rullar igång, vem vet ? Använd medlemsmatrikeln och hitta Mustangfantaster på din ort, slå dom en signal och fixa en gemensam roadtripp tillsammans, alla är nog pigga på en sväng.

Ta det lugnt i trafiken, vi ses på vägarna Arrangörsgruppen/syd

Classic Mustang Club Sweden Logotyp
Stäng sökrutan
 • Riks
 • Gotland
 • Gävle-Dala
 • Norrbotten
 • Syd
 • Sydost
 • Södra Norrland
 • Västra Mälardalen
 • Västkusten
 • Västerbotten
 • Värmland Örebro
 • Östra Götaland
 • Östra Mälardalen
 • Skaraborg